LG Optimus L3 II získává nové aktualizace

12. srpna 2013 v 18:24 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy
TISKOVÁ ZPRÁVA

Chytrý telefon LG Optimus L3 II získává nové aktualizace


Koukám, že moje slova se do puntíku naplnila a že LG Optimus L3 II potřebuje k plynulému běhu update. Pokud to právě tento update řeší, nevím. Telefon už v současné době nemám k dispozici. Takže uživatelé, kteří LG Optimus L3 II vlastní mohli by jste mi dát pod článek vědět, jestli tento update opravdu něco řeší nebo je o ničem? Děkuji.

Praha, 12. srpna 2013- Společnost LG přináší update softwaru pro chytrý telefon LG Optimus L3 II. Nová verze operačního systému Android 4.1.2 s označením E43010d nabízí uživatelům řadu vylepšení, které jim ještě více zpříjemní každodenní používání telefonu. Aktualizace je nyní dostupná pro všechny modely LG Optimus L3 II zakoupené v distribuční síti T-Mobile CZ.

"Úspěch telefonu LG Optimus L3 II mezi zákazníky nás inspiroval k dalším inovacím. Při poslední aktualizaci jsme přidali řadu užitečných vylepšení, a věříme, že se telefon díky nim stane ještě oblíbenější než dosud,"uvedla Andrea De Sousa, marketingová manažerka LG Electronics CZ.

Jednou ze zajímavých novinek je vylepšení uživatelského prostředí ve funkci Kontakty. Klávesa Home, která zároveň slouží jako notifikační dioda, nyní umožní nejen barevně odlišit typ zmeškané události, ale také si budete moci barevně označovat události u jednotlivých kontaktů. Například zmeškaný hovor od Petra může mít upozornění modré, zatímco od Filipa oranžové. Mezi další inovace patří zrychlení operačního systému, prodloužení pohotovostní doby telefonu a optimalizace emailového klienta.

Novou verzi softwaru je možné stáhnout pomocí funkce FOTA (FirmwareOverTheAir), která umožňuje bezdrátovou aktualizaci, a také přes aplikaci LG PC Suite. Dostupnost dalších aktualizací pro tento a další modely z druhé L-Série bude LG upřesňovat na svém Twitter kanálu a Facebookovém profilu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LG Optimus L3 LG Optimus L3 | Web | 29. října 2013 v 12:43 | Reagovat

Měla jsem tento telefon půl roku a spokojenost. Navíc jsem si pořídila super obal na tento telefon viz. odkaz.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama