Spotify je tady!

19. prosince 2013 v 17:14 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy
12. prosince 2013

Ahoj, Česká republiko. Spotify je tady!Ahoj, všichni! Spotify dnes spustilo své hudební streamingové služby v České republice. Jsme velice rádi, že tu můžeme být.

Dneškem počínaje mohou všichni čeští hudební fandové začít využívat bezkonkurenční hudební službu Spotify, která zdarma prostřednictvím vašeho mobilu nebo počítače poskytuje přístup k více než 20 milionům skladeb. Teď už nemusíte kupovat ani stahovat jednotlivé songy. Jednoduše stisknete tlačítko a užíváte si hudbu den za dnem. Spotify nabízí dva možné způsoby přístupu.

Spotify Free. Nejoblíbenější způsob hudebního zážitku zdarma v telefonech, tabletech a počítačích.

  • Vychutnejte si bezkonkurenční přístup k hudebnímu katalogu Spotify
  • Poslouchejte všechny své nejoblíbenější interprety
  • Objevujte skvělé playlisty
  • Vše úplně zdarma


Spotify Premium. Nekonečný hudební zážitek.

  • Stáhněte si hudbu a poslouchejte offline - v letadle, vlaku nebo v obývacím pokoji
  • Užijte si lepší kvalitu zvuku
  • Žádné reklamy
  • Díky Spotify Connect získáte snadné připojení k domácímu audiu
  • To vše za cenu 5.99 EUR měsíčně

Na stránce Discover naleznete každý den nová doporučení hudby na základě vašeho předchozího poslechu. Díky funkci Browse si zase můžete vybrat playlist, který odpovídá vaší aktuální náladě. Na výběr máte z vlastních seznamů skladeb, nebo nejnovějších lokálních i mezinárodních playlistů.

A protože hudba sbližuje, Spotify se o to snaží také. Sdílet své hudební zážitky můžete přes Facebook, blog nebo e-mail. Můžete rovněž sledovat kamarády, oblíbené interprety nebo celebrity - to znamená, že pokud oni objevují novou hudbu, vy ji můžete objevovat s nimi.

"Spotify nabízí vše, co byste mohli od hudební služby tohoto druhu chtít. Je zdarma, rychlá, jednoduchá a navíc zní fantasticky. Vyzkoušíte ji jednou a ihned si ji zamilujete," říká Przemek Pluta, CEE Business Manager ve Spotify.

"Chceme přinášet tu správnou hudbu pro každý okamžik. Poslech, objevování a sdílení - Spotify navždy změní způsob, jak můžete poslouchat muziku," dodává.

Spotify přichází spolu se všemi velkými major labely a taktéž širokou nabídkou nezávislých labelů a digitálních hudebních agregátorů.

Spotify je největší hudební službou svého druhu na světě, s více než 24 miliony aktivních uživatelů a 6 miliony předplatitelů. Pro více informací nebo registrací do služby Spotify navštivte www.spotify.com nebo jděte na naší facebookovou stránku www.facebook.com/spotify.

Podívejte se na konferenci k příležitosti spuštění služby: http://www.livestream.com/spotifyevents

Oficiální video ke spuštění služby:

O Spotify

Spotify je digitální hudební služba, které poskytuje přístup k více než 20 milionům skladeb. Naším snem je, aby byla veškerá hudba z celého světa k dispozici okamžitě každému, kdekoliv a kdykoliv si to přeje. Spotify usnadňuje hudbu objevovat, spravovat a sdílet s přáteli, ale zároveň zajistit, že za ní umělci dostanou spravedlivě zaplaceno.

Spotify je nyní k dispozici na 55 trzích po celém světě s více než 24 miliony aktivních uživatelů a více než 6 miliony předplatiteli: Andorra, Rakousko, Belgie, Bolívie, Bulharsko, Dánsko, Kypr, Česká republika, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Island, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Malta, Monako, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Velká Británie, Argentina, Chile, Kolumbie, Costa Rica, Dominikánská republika, Ekvádor, El Salvador, Guatemala, Honduras, Mexiko, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Uruguay, USA, Austrálie, Nový Zéland, Hong Kong, Malajsie, Singapur a Tchaj-wan.

Od svého uvedení na trh ve Švédsku v roce 2008 zaplatila společnost Spotify držitelům práv více než miliardu amerických dolarů. Spotify se již stalo druhým největším zdrojem příjmů z digitální hudby v Evropě (IFPI, 2011) a největší a nejúspěšnější hudební streamingovou službou svého druhu na celém světě.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama