Vodafone Smart Tab III - Co víc si přát?

19. ledna 2014 v 11:47 | Jan Cicálek |  VODAFONE

VODAFONE SMART TAB III - 1. dějstvíZa zapůjčení děkuji firmě Vodafone Czech Republic a především Veronice Exnerové z PR


Nastal čas zaměřovat se nejen na mobilní telefony, ale též na tablety. Po Xperia Z Tabletu se mi díky pochopení vodafoňáckého PR dostal do rukou na dlouhodobé testování vynikající tablet Vodafone Smart Tab III. Nebojím se říci vynikající, neboť si s tímto skvělým zařízením se 7 palcovým displejem a více než dobrým hardware hraji již bezmála přes měsíc.

Aby jste byly v obraze, o jaké zařízení to vlastně jde a jaké jsou jeho technické parametry nepředložím vám jako většina recenzentů technickou specifikaci jako takovou, ale prostě jen log z tabletu. Byl pořizený programem Hardware Info v3.0, který je běžně dostupný na Google Play a může se hodit i na vytažení technických dat z jakéhokoli mobilního zařízení. Takže tady je, stačí jen kliknout na odkaz a můžete se s Vodafone Smart Tab III podrobněji seznámit.Jak je vlastně na tom? Za mě naprostá spokojenost a opravdu má co nabídnout. Za celou dobu co ho mám k dispozici se mi přístroj vůbec "nezanáší" (nezpomaluje, žádné restarty, sekání...), plynulý chod je samozřejmostí, vždyť také výrobcem není nikdo jiný než Lenovo. Navíc 7 palců je naprosto kompaktní velikost pro nošení zařízení sebou. Pro připojení k internetu můžete využívat nejen Wi-Fi, ale též data od některého operátora. Stačí si jen pořídít SIM kartu na datování, slot pro ni naleznete pod zadním krytem, přičemž baterii nemusíte vůbec vyndávat. Tablet je poháněn operačním systémem Android v4.2.2 Jelly Bean, a jsem jen zvědavý jestli se dopracuje na nejnovější verzi 4.4 Kit Kat http://cs.wikipedia.org/wiki/Android_KitKat . Doufám, že ano, neboť potenciál (dostatečně silný hardware) na to má. Cena tabletu je 4977Kč a vzhledem k "nadupanosti" přístroje a jeho možnostem se mi nezdá nikterak přehnaná http://www.vodafone.cz/o-vodafonu/o-spolecnosti/pro-media/tiskove-zpravy/detail/novy-vodafone-smart-tab-iii-nabidne-sedmipalcovou-/
Zakoupit tablet můžete na kterékoli prodejně Vodafone nabo třeba online na vodafoňáckém e-shopu (poštovné je zdarma).


Mylím si, že by to jako malý úvodník mohlo stačit. Jako demonstraci zařízení přikládám odkazy na to, cy by vás mohlo určitě zajímat - fotografie zařízení, obrázky pořízené fotoaparátem, screeny displeje a zkušební video.

* Fotografie pořízené Smart Tab III

* Fotografie zařízení

* Screeny displeje

* Zkušební video, pořízené ne za zcela ideálních podmínek + parametry videa

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama