Špehující Facebook

2. února 2014 v 13:17 | Jan Cicálek |  Android Aplikace/Hry

ŠPEHUJÍCÍ FACEBOOK HOĎTE DO KOŠE! FAST FOR FACEBOOK PŘICHÁZÍ.


Možná ani mnozí z vás nepostřehli, že s poslední aktualizací aplikace #Facebook jste odsouhlasili přístup k vašim SMS/MMS v telefonu. Ze strany Facebook je to taková malá cenzurka, nebo lépe řečeno špehování, které nejspíš považují za samozřejmost. Děkuji nechci, pryč s ním! Jaké je tedy řešení? Tím řešením je alternativní aplikace #FastForFacebook , která je běžně dostupná na Google Play. Malý úvodníček k aplikaci, včetně obrázků najdete třeba tady : http://jcicalek.tumblr.com/post/74930895937/misto-neustale-spehujici-aplikace-facebook


Fast For Facebook - není žádná podřadná aplikace a v mnohém předčí i originál. V prvé řadě v rychlosti a personalizaci, aplikaci si můžete přizpůsobit dle vlastního gusta.


Na výběr máte ze 5 témat - bílá, černá, šedá, oranžová a modrá. Jedno hezčí než druhé (jen modré je FB klasika), stačí si vybrat. Já jsem si oblíbil černou a šedou, přičemž ani oranžová není OUT. Ovládání aplikace je intuitivní, pohyb v ní hodně rychlý a pevně věřím, že i na ovládání si brzy zvyknete. Vše má svou logiku a je uspořádáno do záložek (stránek). Pro demonstraci přikládám několik "koláží" vytvořených ze screenů aplikace. Takže co říci závěrem? Bye Bye Facebook, Fast For Facebook přichází. Věřte, že za zkoušku nic nedáte (nikomu to nenutím) a pokud vám cenzura ala Facebook nevadí, klidně můžete i nadále používat originál.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama