Studentfone, možná váš nový operátor

20. března 2014 v 11:10 | Jan Cicálek |  Virtuální Operátoři

Studentfone a jeho nabídka


Za poskytnutí plně nabité SIM karty děkuji operátorovi Studentfone.


Pár slov úvodem, kdo je Studentfone a jak vypadá jeho nabídka? Studentfone je jeden, řekněme z mnoha virtuálních operátorů na našem trhu. Pracuje v síti Vodafone CZ a jeho nabídka je více než transparentní (žádné skryté poplatky), včetně nějakých těch bonusů v programu KÁMOŠI, kam se stačí zaregistrovat, i když zatím SIM kartu Studentfone vůbec nemáte http://kamosi.studentfone.cz/jan-cicalek .


Jen tak na okraj bych chtěl podotknout, že testování jeho sítě, kámošů a webového rozhraní jsem se zhostil velmi rád. Pročpak? Studentfone je totiž prvním operátorem, který mi za účelem testování poslal plně nabitou SIM kartu s VIP číslem a to se mi stává málokdy. Buď mi přijde SIM karta s kreditem jen 10Kč a já si ji pak musím dobít nebo ji koupit a to je o ničem. Již to mluví samo za sebe a je vidět, že Studentfone je opravdu seriózní operátor, kde se za hlouposti neplatí.

Ceny základních služeb


Hovor do všech sítí v ČR2.50 Kč/minuta (účtování 60+1, tzn. po 1.provolané minutě následuje účtování po vteřinách)
SMS do všech sítí v ČR1.50 Kč/zpráva
MMS do všech sítí v ČR4.50 Kč/zpráva
Datový balíček Data na den
(25 MB na 24 hodin)
25 Kč/24 hodin
Datový balíček Megabajty
(300 MB na kalendářní měsíc)
250 Kč/kalendářní měsíc
(za dobití alespoň 1x měsíčně jsou zdarma)
Dodatečných 300 MB dat100 Kč

Podrobnější ceník najdete přímo na stánkách operátora najdete tady: http://studentfone.cz/ceny/

Dá se říci, že ceny všech operátorů jsou si podobné jako vejce vejci. Co mě však zaujalo, je to co hýbe světem, internet. Pokud pravidelně dobíjíte, nebude to vůbec žádný problém. Při dobití částkou 200Kč/měs. máte k dispozici 300MB internetu zdarma a 2 kilča můžete čerpat na cokoli jiného. Cena dodatečných 300MB po vyčerpání FUP je 100Kč, takže pokud si FUP navýšíte 2x bude stát 900MB dat 200Kč a to není vůbec špatné. Samozřejmě, že internet bude funkční, i když se rozhodnete FUP nenavýšit, pojede však logicky o něco pomaleji. Abych zjistil jaká je reálná rychlost po FUPu aktivoval jsem si datový balíček internet na 24hod./25Kč. Jaký je na Váš názor rychlost nechám na vás. Pravdou je, že u nás nejedem na 3G, ale jen ne "Éčko".


Rozhodně všem doporučuji podrobně prozkoumat, stránky operátora #Studentfone , které jsou přehledné a co víc pěkně graficky zpracované. Co vám garantuji je, ža vždy dojdete k cíli a na všechny své otázky najdete odpověď. Více na : http://studentfone.cz/

Nyní trošičku pokecám o Studentfone KÁMOŠÍCH. Zaregistrovat se můžete tady : http://kamosi.studentfone.cz/ . To podstatné je však řečeno na úvodní stránce, viz obrázek níže.


Registrovat se můžete tak jak vám bude nejvíce vyhovovat. Vybrat si můžete ze 4 způsobů - Facebook, Twitter, Google+ či email. Pokud kompletně vyplníte uživatelský profil, tak samozřejmě dostanete víc bodů. Body také získáváte za každé dobití telefonu, pokud někoho "dotáhnete" ke Studentfone.... Jakmile dosáhnete 1000 bodů získáváte kredit ve výši 200Kč a to není vůbec špatné. Jeden neví, kdy se bude hodit. Tak do toho!

MOBILNÍ SAMOOBSLUHA - Dá se říci, že je u všech virtuálů stejná, jen u Studentfone má zelené prvky Smějící se. Jedno je však jisté, živého člověka na vyřízení vašich požadavků vůbec nepotřebujete. Všechny své služby aktivujete právě po přihlášení do internetové samoobsluhy telefonním číslem a heslem. Heslo si nastavíte při první aktivaci SIM ve vašem telefonu. Pokud však přece jen budete potřebovat s něčím poradit, stačí se na Studentfone obrátit na Facebooku, Twitteru nebo Google+ a zaručeně dostanete na vaši bolístku rychlou odpověď. Vše je o komunikaci a Studentfone opravdu komunikuje na všech frontách.

Co říci závěrem? Nechci nikomu nic nutit, ale za zkoušku nic nedáte, vlastně ano jen 150Kč za SIM se 150Kč kreditem.

Ještě něčím bych se rád pochlubil, testovací SIM karta od Studentfone mi přišla s ručně psaným dopisem a to už jsem dlouho neviděl. Díky.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama