Wrate It - Trochu jiná sociální síť

9. dubna 2014 v 17:39 | Jan Cicálek |  Android Aplikace/Hry

Nová sociální síť je na světě, mění ho k lepšímu a nebere si servítky

Co se dá dělat nová sociální síť je na světě, osobně si však myslím, že už jich je trochu moc. Na druhou stranu může být možná někomu i prospěšná, jelikož její uživatelé (Wrateři) píší recenze na různá místa, která navštívili. Např. restaurace, památky, obchody, kina, služby....., což jeden neví, kdy se může hodit. Pokud vás služba zaujala (zajímá) koukněte se přímo na webové stránky https://www.wrate.it/ . K dispozici je též mobilní aplikace pro android https://play.google.com/store/apps/details?id=it.wrate.android , do které se lze stejně jako z webového rozhraní přihlásit Facebookem.


Praha, 8.dubna 2014 - Nová sociální síť Wrate it se dnes spouští v ostrém provozu na adrese www.wrate.it. Základní myšlenkou této sociální sítě je usnadnit uživatelům výběr služeb, od gastronomie přes čerpací stanice až po kadeřnictví a sdílet tato hodnocení se svými přáteli a známými. Uživatelé hodnotí danou službu a jejich hodnocení čtou pouze ti lidé, které znají a mohou jim důvěřovat. Zvyšuje se tím oproti současné konkurenci v oblasti hodnocení služeb vypovídací hodnota. Zároveň s webem bude dostupná i mobilní aplikace. Obojí lze provázat s kontakty na facebooku.Aplikace je již nyní dostupná pro operační systém Android a pro iOS bude ke stažení v následujících dnech.

"Na začátku projektu stála myšlenka zlepšit nabízené služby na trhu, ať už jsou z oblasti gastronomie nebo třeba prodeje elektroniky. Věděli jsme, že je k této změně nutné, aby o ni usilovali sami zákazníci. A na to potřebují šikovný nástroj," vysvětluje hlavní myšlenku jeden ze zakladatelů, Radek Šitera, a doplňuje: "Číšníka osobní pochvalou samozřejmě zákazník potěší, ale do podniku díky tomu víc lidí nepřijde. To se snažíme prostřednictvím wrateit změnit a dát uživatelům možnost se na tom podílet."

Sociální síť WrateIt se zaměřuje na hodnocení různých kritérií služeb, uživatelé si sami zvolí kategorii, podle které chtějí vyhledat podnik a zároveň mohou hodnotit ve více směrech - v případě gastronomie například úroveň obsluhy, prostředí a jídlo. Od podobných světových projektů se odlišuje WrateIt také svými žebříčky, podle kterých lze kategorie filtrovat (italské restaurace, čerpací stanice, kadeřnictví, nebo ochota obsluhy, kvalita jídla a jiné). Firmy si mohou sami za poplatek kontrolovat profily svých podniků, získávat z nich zpětnou vazbu, přidávat fotografie nebo novinky.


Uvedení nové sociální sítě provází i reklamní spot, který se natáčel v Nymburce v hotelu Grand pod taktovkou režiséra Jiřího Zykmunda. Bude ke shlédnutí na Facebooku, Google +, Twitteru, ale i wrate.it.

O WrateIt
Za celým projektem stojí osmadvacetiletý Radek Šitera a o rok starší Pavel Bouška. Ti jsou v současné době i spoluvlastníky společnosti zaměřené na finanční trénování s názvem Money Plus. Do týmu přizvali také projektového manažera Davida Bouchnera, který má zkušenosti s vývojem softwaru i s řízením takových projektů, jako je internetové bankovnictví pro jednu z předních českých bank. Hlavním programátorem je Kryštof Honsů, který pracuje také třeba na daty.cz nebo canvelo.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mimi Mimi | Web | 9. dubna 2014 v 17:51 | Reagovat

Hmm..neznala jsem, díky za typ.

2 Bad Credit Bad Credit | E-mail | Web | 15. října 2018 v 23:36 | Reagovat

credit loans guaranteed approval <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com/">bad credit loans</a> ez cash payday loans <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com/>bad credit loans guaranteed approval</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama