Květen 2014

Vodafone CZ přichází na trh s 8" tabletem Vodafone Smart Tab 4

16. května 2014 v 10:50 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

Vodafone představuje nový osmipalcový tablet vlastní značkyPraha, 15. května 2014 - Vodafone uvádí na trh již čtvrtou generaci tabletu vlastní značky. Osmipalcový tablet uvítají například všichni milovníci cestování, kteří nechtějí telefon s velkou uhlopříčkou, ale zároveň potřebují větší zařízení na brouzdání po internetu, využívání aplikací nebo sledování videí na cestách. Tablet nabídne mimo 8" displeje a dvoujádrového procesoru také baterii s dlouhou výdrží a uživatelé se nemusí bát vzít ho na dlouhé cesty. Získají za dostupnou cenu tablet vysoké kvality, který je vhodný jak pro teenagery, tak pro manažery.


Tento nejnovější přírustek do rodiny značkových chytrých telefonů a tabletů Vodafonu si zákazníci mohou pořídit od druhé poloviny května za standardní cenu 4 377 korun. K tabletu si zákazníci mohou pořídit tarif Mobilní připojení 10 GB s 50% slevou za 499 Kč.

Technické parametry Vodafone Smart Tab 4:

 • 8" displej s technologií IPS (In-Plane Switching), která zajistí jasnost a živost obrazu
 • 4060 mAh baterie pro dlouhou výdrž
 • operační systém Android Jelly Bean 4.2 se speciálním rozhraním pro tablety
 • interní paměť 8 GB pro ukládání dokumentů, fotografií nebo videí
 • podpora microSD karet až do velikosti 64 GB
 • 1.2GHz dvoujádrový processor
 • tablet podporuje datové přenosy do maximální rychlosti 21,6Mbit/s
 • podpora Wi-Fi připojení a Bluetooth pro bezdrátovou komunikaci mezi zařízeními
 • nejnovější GPS technologie pro přesnou navigaci
 • přední i zadní kamera zajistí pohodlné pořizování fotografií a videí
 • plně dotykové rozhraní bez použití HW tlačítek pro orientaci v menu tabletu.


Výrobcem zařízení je stejně jako u několika dalších zařízení značky Vodafonu TCT Alcatel. Vodafone Smart Tab 4 se kvalitou může rovnat svým dražším konkurentům a zákazníkům nabídne jak zábavu, tak pohodlí při práci.


Od druhé poloviny května si budou moci zákazníci Vodafone Smart Tab 4 pořídit v prodejnách Vodafonu, v partnerských prodejnách a na e-shopu.

Více informací na www.vodafone.cz

Legendární tarif „Odepiš“ dostane desetkrát více volných minut

16. května 2014 v 10:35 | Vodafone, komentář Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

Legendární tarif "Odepiš" dostane desetkrát více volných minutMůj komentář: Tak touto nabídkou ani já nepohrdnu, jelikož patřím k těm skalním, kteří tarif Odepiš stále aktivně používají. I když je to 400 minut jen na volání do vlastní sítě, no neber to za 49Kč.

Jan CicálekTakže nejnovější info z #Vodafone , volné minuty půjde využít i pro volání na #Oskarta a #Studentfone . Díky za info a přeji hezký víkend Veronika Exnerová

Praha, 16. května 2014 Vodafone navýší stávajícím zákazníkům využívajícím tarif "Odepiš" desetinásobně počet volných minut na volání do vlastní sítě, zatímco cena tarifu se zvýší jen čtyřnásobně. Zákazníci tak budou mít nově k dispozici 400 minut za cenu 49 korun. "Odepiš" patří k nejstarším tarifům Vodafonu, už ho není možné nově aktivovat a používají ho výhradně nejvěrnější zákazníci.

"Tarif "Odepiš" si už nemůže pořídit žádný nový zákazník, jen tak se může stát skutečnou odměnou pro ty, kteří jsou s námi od samotného začátku. Díky navýšení objemu volných minut na volání do sítě Vodafone vyjde naše nejvěrnější zákazníky minuta volání jen na 12 haléřů, což dělá z "Odepiš" nejatraktivnější tarif na volání na trhu," říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky.

Nabídka platí pouze pro stávající zákazníky využívající tarif "Odepiš" se 40 volnými minutami. Nově jej pořídit nelze. Ceny za SMS, volání do ostatních sítí a volání do sítě Vodafone po vyčerpání 400 minut zůstávají stejné.

Zákazníkům se nový tarif aktivuje od 20.června vždy k nejbližšímu zúčtovacímu období.

Pokud zákazník nebude chtít za nových podmínek tarif využívat, nemusí ho nutně vypovědět, ale může tarif převést na jiného uživatele.

Android RoadShow odstartovala již 4. ročník

15. května 2014 v 11:14 | Jan Dvořák, Svět Androida |  Tiskové zprávy

Čtvrtý ročník největšího festivalu mobilního systému Android v České republice odstartoval!Uživatelé i fanoušci nejrozšířenějšího mobilního systému současnosti se v tomto roce setkají již při 4. ročníkuAndroid RoadShow s podtitulem - Dotkni se Androida ve svém městě. Android RoadShow je pro všechny, které zajímá propojení světa technologií a moderního životního stylu. Během jednoho dne si účastníci mohou prohlédnout a vyzkoušet žhavé novinky, zasoutěžit o telefony, tablety, příslušenství a také absolvovat zajímavé přednášky. Vstup na Android RoadShow je zdarma a během celého roku navštíví všechny velká města v České i Slovenské republice.

10 důvodů proč přijít na Android RoadShow 2014

· TOP telefony a příslušenství na jednom místě.

· Možnost vyzkoušet si největší technologický hit - Google GLASS.

· Soutěže o chytré telefony, příslušenství a další úžasné ceny.

· Spousty zajímavých přednášek a prezentací.

· Létající droni, robotické koule i jiné Android vychytávky.

· Android Chytré Hodinářství - všechny chytré hodinky pohromadě.

· Game Hall - zahrajte si hru a vyhrajte hlavní cenu.

· Miss Android RoadShow - soutěž pro dívky o hodnotné ceny.

· Poradna Svět Androida - nevíte si s něčím rady? Nevadí, poradíme vám.

· Android Shop - kupte si trička, polštářky, samolepky.

"Android RoadShow 2014 začíná již v sobotu 31. května 2014 v ostravském Clarion Congress hotelu s kapacitou až 1 200 účastníků. Pro účast je nutná registrace na stránkáchwww.AndroidRoadShow.cz. Po Ostravě se potkáme ještě v Praze. Podzimní část však bude v rukou fanoušků, kteří rozhodnou o tom, do kterého z dalších měst zamíříme", říká manažer projektu Petr Mišák.

Android RoadShow 2014 s sebou přiveze technologické novinky v podobě Google Glass, TOP mobilních telefonů roku 2014, chytrých hodinek, fitness náramků, létajících i robotických hraček a dalších zajímavostí, které spojuje Android. V každém městě, v rámci zastávek Android RoadShow, je připravena spousta soutěží o hodnotné ceny, množství přednášek i zajímavých stánků vystavovatelů.

"Celoroční akci již čtvrtým rokem pořádá mobilní portál Svět Androida společně s partnery. Více informací oAndroid RoadShow 2014 získáte v úvodním článku nebo na webové prezentaciwww.AndroidRoadShow.cz. Přijďte také navštívit největší lifestylovou akci nabitou nejmodernější technikou", dodává PR manažer Jan Dvořák.