Android RoadShow odstartovala již 4. ročník

15. května 2014 v 11:14 | Jan Dvořák, Svět Androida |  Tiskové zprávy

Čtvrtý ročník největšího festivalu mobilního systému Android v České republice odstartoval!Uživatelé i fanoušci nejrozšířenějšího mobilního systému současnosti se v tomto roce setkají již při 4. ročníkuAndroid RoadShow s podtitulem - Dotkni se Androida ve svém městě. Android RoadShow je pro všechny, které zajímá propojení světa technologií a moderního životního stylu. Během jednoho dne si účastníci mohou prohlédnout a vyzkoušet žhavé novinky, zasoutěžit o telefony, tablety, příslušenství a také absolvovat zajímavé přednášky. Vstup na Android RoadShow je zdarma a během celého roku navštíví všechny velká města v České i Slovenské republice.

10 důvodů proč přijít na Android RoadShow 2014

· TOP telefony a příslušenství na jednom místě.

· Možnost vyzkoušet si největší technologický hit - Google GLASS.

· Soutěže o chytré telefony, příslušenství a další úžasné ceny.

· Spousty zajímavých přednášek a prezentací.

· Létající droni, robotické koule i jiné Android vychytávky.

· Android Chytré Hodinářství - všechny chytré hodinky pohromadě.

· Game Hall - zahrajte si hru a vyhrajte hlavní cenu.

· Miss Android RoadShow - soutěž pro dívky o hodnotné ceny.

· Poradna Svět Androida - nevíte si s něčím rady? Nevadí, poradíme vám.

· Android Shop - kupte si trička, polštářky, samolepky.

"Android RoadShow 2014 začíná již v sobotu 31. května 2014 v ostravském Clarion Congress hotelu s kapacitou až 1 200 účastníků. Pro účast je nutná registrace na stránkáchwww.AndroidRoadShow.cz. Po Ostravě se potkáme ještě v Praze. Podzimní část však bude v rukou fanoušků, kteří rozhodnou o tom, do kterého z dalších měst zamíříme", říká manažer projektu Petr Mišák.

Android RoadShow 2014 s sebou přiveze technologické novinky v podobě Google Glass, TOP mobilních telefonů roku 2014, chytrých hodinek, fitness náramků, létajících i robotických hraček a dalších zajímavostí, které spojuje Android. V každém městě, v rámci zastávek Android RoadShow, je připravena spousta soutěží o hodnotné ceny, množství přednášek i zajímavých stánků vystavovatelů.

"Celoroční akci již čtvrtým rokem pořádá mobilní portál Svět Androida společně s partnery. Více informací oAndroid RoadShow 2014 získáte v úvodním článku nebo na webové prezentaciwww.AndroidRoadShow.cz. Přijďte také navštívit největší lifestylovou akci nabitou nejmodernější technikou", dodává PR manažer Jan Dvořák.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama