Sports-Tracker v novém kabátku

27. září 2014 v 14:06 | Jan Cicálek |  Android Aplikace/Hry

SPORTS-TRACKER PO NĚKOLIKA UPDATECH


S aplikací Sports-Tracker http://sports-tracker.com/ jsem začínal a svého času byla prostě nepřekonatelná. Např. funkci FOTKY, kdy se k vytvořenému obrázku přidali na mapě souřadnice (grafický terčík), kde byla vytvořena byla už tenkrát hodně užitečná funkce. No a pak se na dlouhou dobu vývoj zastavil, proč to snad ví jen autoři applikace. Funkce fotky je však super věc i nyní, po updatech (které přišly po dlouhé době). V rozhraní telefonu přibyly 2 ikonky, sluchátka pro hudbu a fotoaparát pro obrázky. Upravovat log můžete přímo v telefonu, což je velmi dobrá vlastnost (funkce), kterou nemá integrovánu snad žádný jiný tracker. Pokud vám tedy v průběhu aktivity exne baterka stačí log upravit např. podle cyklocomputeru a změny se ihned projeví i na webu. Kolorita aplikace zůstává stejná a to je kombinace oranžové a černé barvy která vypadá pořád stejně hezky.


Liftingu se mělo dočkat i webové rozhraní, přístup k němu byl na adrese http://beta.sports-tracker.com/ , ale před nedávnem prostě zmizelo a po zadání výše zmíněné adresy vás nasměruje zpět na starý web. Škoda. Přinášelo moderní design a rozložení jednotlivých funkcí (záložek). Prostě zdálo se mi zase o krok více přátelštější k uživatelům než bylo to staré. Samozřejmě, že mělo nějaké ty nedokonalosti. Exportovat/Importovat soubory šlo stále jen v rozhraní starém, Nešlo LIKEovat, ale to je snad asi vše co mu šlo vytknout. Vždyť to byla, ale jen BETA.

NOVÉ ROZHRANÍ (Výše zmíněná BETA)

STARÉ ROZHRANÍ (Stále aktuální)

Nyní ve zkratce malé HOWTO. Zřídit účet si můžete pomocí emailu nebo přihlášením k Facebookovému účtu.


Jedná se o sportovní aplikaci určenou širokému okruhu uživatelů, ať už se jedná o profíky nebo jen hobíky. To se nám to hezky rýmuje Usmívající se. Exportovat/Importovat soubory můžete mezi jednotlivými trackery (Endomondo, Runtastic, Strava...) ve formátu GPX. Aplikace je určena nejen pro cyklistiku, běh, ale i pro mnohem více sportovních činností. Aplikaci pro Android si můžete stáhnout z Google Play zde https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stt.android . Občas ještě používám starou symbianovou Nokii C6 a aplikace je stále ke stažení přímo z telefonu. Aplikace pro symbian předběhla dobu (původně byl Sports-Tracker vyvíjen pro tuto platformu) a vypadá i s odstupem času víc než nadčasově. Aplikace je ke stažení naprosto zdarma, existuje však něco jako PREMIUM ČLENSTVÍ, ale to není povinné. Cena za měsíc je kolem 100Kč, roční předplatné je pak o dost výhodnější. V pohodě se však dá "vyžít" i bez něho. Sdílet sportovní aktivity můžete s přáteli na Sports-Trackeru, Facebooku nebo Twitteru. Nikde to však není podmíněno, takže pokud nechcete sdílet vůbec nic nemusíte a statistika vašich sportovních aktivit včetně fotografií tak bude "viditelná" pouze pro vás. Pokud žádáte ještě víc, není problém k aplikaci připojit chytré hodinky, náramky, hrudní pás.... Na ceny jednotlivých periferíí se můžete kouknout třeba tady: http://shop.sports-tracker.com/ . Už na vás nebudu chrlit více detailů a ještě přiložím několik screenů z mobilní aplikace. Jinak doporučuji aplikaci minimálně vyzkoušet. Pokud chcete nakouknout, třeba na moje aktivity, tak samozřejmě můžete, můj profil je otevřený pro všechny.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama