Smart Launcher 2

15. října 2014 v 11:45 | Jan Cicálek |  Android Aplikace/Hry

SMART LAUNCHER 2Občas je potřeba své zařízení, mobilní telefon nebo tablet fungující nejen na platformě #Android trošičku přizpůsobit k obrazu svému. Pokud nechcete do zařízení nahrát zrovna nějakou custom ROM doporučuji třeba změnu launcheru. Prostředí, které vás pak bude vítat dostane zcela nový nádech. Právě takovou aplikací je #SmartLauncher2 , který je připraven ke stažení na #GoooglePlay http://play.google.com/store/apps/details?id=ginlemon.flowerfree . Celá aplikace má jen cca 3MB a změní vaše zařízení k nepoznání.


Na domovské obrazovce naleznete v kruhu 6 ikon, které umožňují přístup k těm pro vás nejdůležitějším funkcím a každá ikona skrývá jen 1 funkci. Tyto si nadefinujete podle vlastního uvážení hned po instalaci a prvním spuštění Smart Launcher 2. V levé dolní části displeje je šest puntíků, které vás dovedou po stisku ke všem aplikacím/hrám/funkcím co v telefonu (tabletu) máte. Již žádné dlouhé listování v nepřeberném zástupu ikon, vše je chronologicky poskládáno do 6 adresářů (záložek):

· Komunikace
· Internet
· Hry
· Média
· Nástroje
· Nastavení


Tyto adresáře jsou umístěny v široké liště na levém boku displeje. Nezískáte tak jen přehledné listování v zařízení, hezčí (jiný) design, ale především se tak značně zrychlí přístup k jednotlivým položkám. Pokud jste tedy dospěli k názoru, že vaše zařízení potřebuje změnu, tak hurá na to aplikaci Smart Launcher 2 vyzkoušet
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama