Listopad 2014

Tesco představuje vlastní tablet, smartphone a fitness náramek

5. listopadu 2014 v 20:19 | Tesco |  Tiskové zprávy

Tesco představuje vlastní tablet, smartphone
a fitness náramek


- Exkluzivní řadu Op3n dott podporují spolehliví globální partneři, Google a Intel. -


Praha, 4. listopadu 2014 - Společnost Tesco právě nyní uvádí na český trh svůj první vlastní tablet, chytrý telefon a fitness náramek. Produkty pod značkou Op3n dott budou v prodeji od 6. listopadu exkluzivně ve 41 prodejnách Tesco v Česku. V nových přístrojích se snoubí elegantní design, vysoký výkon a výborné technické specifikace. Všechna zařízení jsou podporována globálními partnery Google a Intel. Chytrý telefon a tablet Op3n dott vyjde zákazníka na 2 499 Kč, v případě fitness náramku potom na 1 699 Kč.

"Naše nová řada Op3n dott je určena všem zákazníkům, kteří hledají cenově dostupné, ale kvalitní, výkonné a designově zajímavé produkty. V partnerství s předními značkami jako Intel a Google jsme našli skvělou příležitost vytvořit portfolio produktů Op3n dott, které vznikaly s ohledem na potřebya preference našich zákazníků v celé střední Evropě," uvádí Adrian Pearce, ředitel General Merchendise, Tesco ČR.

Tablet a smartphone využívají procesorové systémy Intel, díky nimž si zákazníci užijí superrychlý přístup na internet, prohlížení fotografií, čtení e-knih a další aktivity. Obě zařízení fungují na operačním systému android Kitkat od Googlu, který uživatelům umožní přístup k více než milionu různých aplikací prostřednictvím Google Play. "Mezi již nainstalovanými aplikacemi uživatelé najdou knihovnu, filmy, cloudové úložiště, voice over internet a hry. Jako bonus budeme navíc po tři měsíce nabízet zdarma neomezený přístup do světa zábavy s řadou audio a video streamových záznamů a herních služeb," dodává Adrian Pearce. Velké HD obrazovky (7,85" u tabletu a 4,5" u smartphonu) zpříjemní sledování filmů a hraní her. Zadní 5-megapixelový a přední 2-megapixelový fotoaparát je ideální na videohovory i na pořizování vysoce kvalitních videozáznamů a fotografií.

Tablet Op3n dott bude dostupný ve dvou barevných provedeních, fitness náramek pak v osmi. Ke každému zařízení si lze také vybrat příslušenství, nabídka obsahuje čtyři pouzdra na tablet, bezdrátová sluchátka s Bluetooth a micro USB. "Trojice navzájem jednoduše propojitelných přístrojů se zajímavým designem je ideálním tipem na vánoční dárek pro muže, ženy i děti," uzavírá Adrian Pearce.

Hlavní vlastnosti Op3n dott produktů

Tablet
Smartphone
Fitness náramek
Intel® Atom™ Processor Z2520'
Procesor Quad Core
Sledování příjmu potravin a nápojů
Schváleno Googlem
Schváleno Googlem
Sledování kroků a aktivit
7,85" IPS obrazovka
8GB hard disk
4,5" IPS obrazovka
8GB hard disk
Sledování spánku
1GB Ram
1GB Ram
Nastavení a plnění cílů
5mp zadní fotoaparát/kamera
5mp zadní fotoaparát/kamera
Propojení se skupinami přátel
2mp přední fotoaparát/kamera
2mp přední fotoaparát/kamera

Svět aplikací: cloudové úložiště, VOIP, fitness aplikace Get Fit App, e-knihy, filmy, časopisy, hry
Svět aplikací: cloudové úložiště, VOIP, fitness aplikace Get Fit App, e-knihy, filmy, časopisy, hry


Slot na dvě SIM karty

Cena: 2 499 Kč
V prodeji od: 6. 11. 2014
Cena: 2 499 Kč
V prodeji od: 6. 11. 2014
Cena: 1 699 Kč
V prodeji od: 6. 11. 2014