Listopad 2015

Poslední příspěvky Mobilní Komunikace na Facebooku

22. listopadu 2015 v 15:31 | Jan Cicálek |  Mobilní Komunikace na Facebooku

MOBILNÍ KOMUNIKACE NA FACEBOOKU - POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY


  • POSLEDNÍ SLOVA STEVA JOBSE


  • BLUETOOTH REPRODUKTOR S HLASITÝM HANDSFREE + GALERIE


  • NABI COMPETE - BAREVNÝ WEARABLES PRO DĚTI
  • DAYDAY (MI)BAND aneb jak Číňané "vykradli" Číňany

Moje publikování na mobilni-komunikace.blog.cz

9. listopadu 2015 v 10:40 | Jan Cicálek |  Mobilní Komunikace na Facebooku

Jak to bude dál s publikováním na MOBILNI-KOMUNIKACE.BLOG.CZ ?

Poslední dobou se mi již na psaní, případně následný test mobilních telefonů (tabletů), aplikací/her pro mobilní zařízení či testování rozličných mobilních zařízení nedostává tolik času což je vidět již z mého publikování, kdy poslední můj článek byl zveřejněný asi v červenci 2015. Neznamená to však, že jsem hodil flintu do žita, nicméně časově méně náročná je publikace na #Facebook , kdy jsem vytvořil stránku s totožným názvem MOBILNÍ KOMUNIKACE, viz link:


Tato forma publikování je pro mě daleko méně časově náročná a najdete zde v podstatě stejná témata jako zde avšak v trošičku úspornější formě i když přiznávám, že to možná není tak přehledné. Takže pokud mi chcete zůstat i nadále věrni stačí kliknout na link výše a dát Mobilní Komunikaci LIKE. Takže doufám nebo přesněji jsem skálopevně přesvědčen, že mi svou přízeň zachováte i nadále.

Níže viz několik úryvků z mého publikování na Facebooku:

MOBILNÍ KOMUNIKACE


K ‪#‎Xiaomi‬ ‪#‎MiBand‬ je navíc prima SW od českého vývojáře Zdeňka Horáka ‪#‎MiBandTools‬ , který umožňuje nastavit upomínku na vše i když tento chytrý náramek neoplývá displejem, ale jen 3 diodami. Cena za aplikaci v Android Marketu je 34.99CZK. Podmínkou používání fitness náramku je verze Android OS 4.4.x KK a BT v4.0.

Náramek je též funkční s mobilními telefony s OS ‪#‎windows‬ . Zde už však k dispozici tento SW s množstvím nastavení mít nebudete a musíte tak použít pouze ten dostupný na Windows marketu. Musíte se však smířit s tím, že použití náramku a výčet podporovaných funkcí bude více strohý než v případě ‪#‎Android‬ OS.

I tak je to za cenu cca 200CZK velmi dobrá koupě.


aliexpress.com

MOBILNÍ KOMUNIKACE přidal(a) nové fotky (2).


Aplikace ‪#‎PhotoGrid‬ není jen pro Android OS, ale i ‪#‎firefoxos‬ a funguje opravdu skvěle.

Fotka uživatele MOBILNÍ KOMUNIKACE.
Fotka uživatele MOBILNÍ KOMUNIKACE.

MOBILNÍ KOMUNIKACE


Je čas na aktualizaci aplikace ‪#‎mapycz‬ . Už vypadá jako plnohodnotná navigace, přibyly v ní mapy celé Evropy, které fungují i bez připojení k internetu. Stačí si offline mapy, o které máte zájem stáhnout do vašeho zařízení. Od Seznam.cz to je krok správným směrem.